Вітання керівництва району до Дня захисника України

Птн, 12/10/2018 - 13:30

Шановні жителі Бершадщини та гості району!

Указом Президента України П.Порошенка від 13 жовтня 2014 року,  з метою «вшанування мужності і героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості» в нашій країні встановлено свято День захисника України.

Відзначаючи ще й Покрову Пресвятої Богородиці та День українського козацтва цього ж дня, прийміть найщиріші вітання від імені районної ради та районної державної адміністрації з нагоди відзначення цих вікопомних свят в житті кожного українця.

З особливими словами вдячності хочеться згадати всіх захисників України: починаючи з ватажків українського козацтва та теперішніх воїнів АТО, які сьогодні ризикують своїм життям заради цілісності та незалежності України.

Тож щиро зичимо всім нам  миру та спокою, а Вам, дорогі захисники України, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку Вашим оселям.

Також в цей день шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо всім їм міцного здоров'я.

Бажаємо в цей день всім захисникам Батьківщини  нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові.

Голова районної ради                        Голова райдержадміністрації

Михайло Бурлака                                Іван Стефанцов