Вітання керівництва району до Міжнародного дня захисту дітей

Птн, 01/06/2018 - 11:30

Дорогі діти, шановні дорослі!

Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості і надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли родини та рідний край. Сімя і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ. Діти - наша радість і наше майбутнє, а дитинство - це пора сподівань та здійснення мрій.

Любі діти - ви майбутнє нашої держави, яке формується сьогодні. Тож будьте здоровими і щасливими, оволодівайте знаннями, мисліть творчо, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України.

Шановні дорослі! Немає в світі більшого щастя, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє-головний обовязок батьків, суспільства та держави. Закликаємо усіх сьогодні і кожного наступного дня зігрівати теплом та любовю кожне дитяче серце і тоді маленькі громадяни виростуть гідними людьми й неодмінно стануть нашою гордістю.

Бажаємо і дітям і дорослим  міцного здоровя, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі мрії і задуми. Хай кожен день сяють щасливі посмішки дітей України. Миру   і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні!

Голова районної ради       Голова райдержадміністрації

Михайло Бурлака              Іван Стефанцов