Вітання керівництва району до Всесвітнього дня пошти!

Срд, 09/10/2019 - 09:45

Шановні працівники поштового зв'язку!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітього дня пошти!

Ваша професія - не з легких, але так потрібна людям. Щодня, незважаючи на погоду, листоноші вчасно приносять кореспонденцію адресатам, долаючи по декілька кілометрів за день.

Сьогодні для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже разом із листами та газетами приносять в кожен дім надію на краще. Скорочуючи відстані між людьми, вони несуть радість спілкування, сприяють об'єднанню людських сердець і доль.

Висловлюємо щиру подяку за вашу роботу. Бажаємо всім поштовикам щастя, благополуччя, доброго здоров'я та наснаги у нелегкій праці.

Голова районної ради            Перший заступник голови райдержадміністрації

Михайло Бурлака                   Володимир Ольшевський