Вітання керівництва району із 73-ю річницею перемоги у Другій світовій війні

Срд, 09/05/2018 - 08:30

     Дорогі ветерани  Другої світової війни, воїни - визволителі, працівники фронту і тилу, вдови та діти війни, жителі району!
     Нині вся Україна відзначає День пам’яті і примирення та 73-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В ці дні ми  схиляємо голови та  вшановуємо пам'ять загиблих   воїнів – визволителів та працівників тилу, тих, хто ціною свого життя завоював Перемогу, хто не схилився перед ворогом, хто дав можливість  сьогодні зустріти  чергову  мирну весну. Низький вам уклін за ваш безсмертний подвиг, за вашу самопожертву та відвагу.
     У Другій світовій війні українці понесли людські втрати більше, ніж Велика Британія, Канада, США та Франція разом узяті. Загальні втрати України у цій війні оцінюються у 8-10 мільйонів життів.
    Мільйони українців воювали проти нацизму в Радянській армії, УПА, арміях західних союзників. Важко переоцінити внесок українського народу у перемогу над нацизмом у Європі. В той же час, Україна зазнала, чи не найбільших руйнувань та жертв серед усіх держав, якими прокотилася страшна Друга світова війна.
    Ми маємо завжди пам’ятати про це і про те, якою важкою ціною далася ця перемога. Маємо пам’ятати про те, хто несе відповідальність за розв’язання цього кривавого побоїща та зробити потрібні історичні висновки. Жодна агресія та жоден агресор не повинні залишатися безкарними.
    Українці боролися в різних арміях, але проти спільного ворога – нацизму.
    Боротьба України за незалежність триває, ми знову відстоюємо своє право на державність та свободу. Зараз на Сході гинуть кращі сини України, онуки та правнуки тих, хто 73 рік тому боровся проти нацизму.
    Шановні ветерани! Жителі  району! Дозвольте у цей святковий день побажати вам міцного здоров’я, щастя  і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє нашої країни! Нехай на нашій землі завжди панує мир, спокій та добро!
    Ми захищали рідну землю тоді, ми захищаємо свою країну сьогодні. Ми перемогли тоді, – ми переможемо сьогодні!
     Слава Україні! Героям Слава!
Голова районної ради                                       Голова райдержадміністрації
   Михайло Бурлака                                               Іван Стефанцов