Вітання керівництва району із Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Чтв, 08/11/2018 - 10:30

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!
    Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.
    Щиро вдячні працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек, музеїв, музичної школи, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.
   Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Голова районної ради                          Голова райдержадміністрації

Михайло Бурлака                                 Іван стефанцов