Вітання керівництва району медичним працівникам

Птн, 16/06/2017 - 16:45

Дорогі  медичні працівники району!

Професія, обрана вами, в усьому світі вважається найгуманнішою. День медичного працівника України - світле свято десятків тисяч науковців і лікарів, фельдшерів і медсестер, водіїв "Швидкої допомоги", санітарок і лаборантів, всіх, хто стоять на охороні здоров’я своїх співвітчизників. У медицині немає другорядних професій - від кожного з вас, від вашого вміння, вашого терпіння, вашої самовідданості залежить життя мільйонів людей.

Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення. І кожний лікар розуміє: здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти лікаря. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом вас! Щастя вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

Голова районної ради                          Голова райдержадміністрації

Михайло Бурлака                                 Іван Стефанцов