Вітання керівництва району з 8 березня

Срд, 07/03/2018 - 09:30

Шановні жінки рідного краю!

Сердечно вітаємо вас із чудовим весняним святом – 8 Березня, яке є символом кохання, радості і тепла.

Починається весна, весь світ прокидається після зимового сну, стає оновленим і дивовижним та з кожним днем приваблює все більше. У ці дні наші серця і помисли сповнені особливою любов’ю і щирістю до вас, дорогі наші матері, сестри, дружини, доньки і бабусі.
    Все найсвітліше, що є у вашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з жінкою - берегинею роду людського.
    Возвеличуючи жінку – хранительку родинного затишку – люблячу і ніжну, вірну та безкорисливу, щиро дякуємо за ваше благородство душі. силу духу, плідну працю на рідній землі, невтомні руки та чуйне серце.
    Від усього серця зичимо любові, життєвої сили й успіхів у всіх починаннях. Ми, чоловіки, безмірно вдячні вам за розуміння, підтримку й кохання, які роблять нас сильнішими, надихають на нові звершення.
    Бажаємо, щоб не тільки у це свято, а й кожного дня ви відчували себе коханими, здоровими, щасливими, щоб кожна з вас знала, що вона є гарною, єдиною і неповторною.
    Нехай у ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут, а доля – завжди усміхається вам, збуваються всі мрії та побажання!
    Цього весняного дня бажаємо вам, міцного здоров’я, уваги рідних і близьких, щастя рясного і жодної хмаринки на небосхилі вашого життя. Божої  вам Благодаті на довгі роки!
Голова районної ради                                        Голова райдержадміністрації
Михайло Бурлака                                                Іван Стефанцов