Вітання керівництва району з 8 березня!

Чтв, 07/03/2019 - 15:00

Дорогі жінки!

Щиро вітаємо Вас зі святом весни! Щороку цієї прекрасної пори ми шукаємо слова, які могли б передати усю силу краси української жінки. З давніх часів Вам належить унікальна роль Ви оберігаєте сімейне вогнище і нарівні з чоловіками захищаєте рідну землю. Немає такої сфери діяльності в нашому суспільстві, до якої б не була причетна жінка: всюди її величне ім’я, невтомна праця та чудодійна краса.

Сьогодні Ви, наші милі жінки, разом з чоловіками стали на захист країни, Ви займаєтесь волонтерською діяльністю, усіляко підтримуєте наших бійців.Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ мир, злагоду, добро та любов.

Щиро дякуємо, дорогі матері, дружини, бабусі і сестри за життя і турботу, за безмежну душевну щедрість, за тепло ваших сердець.

Милі жінки! Вітаючи із чудовим святом весни, зичимо кожній з Вас благополуччя, душевного спокою, оптимізму, впевненості в завтрішньому дні, здоров’я, щастя і неодмінно - миру. Нехай світ посміхається Вам, а Ви йому обов’язково даруйте свої посмішки у відповідь. Кохайте і будьте коханими. Молодості Вам, чарівності та вічної весни.

Голова районної ради                        Голова райдержадміністрації

Михайло Бурлака                                Іван Стефанцов