Вітання керівництва району з днем енергетика

Суб, 21/12/2019 - 14:00

Шановні  працівники   енергетичної галузі!

Від щирого серця вітаємо  вас з Днем енергетика!  Від вашого професіоналізму та  сумління  залежить стабільне життя та якісний побут громадян. Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що в наших оселях буде світло, тепло і затишно.

Бажаємо вам  енергії у вирішенні життєвих і виробничих завдань, подальшого зростання творчих досягнень, гармонійного поєднання здобутків ветеранів-енергетиків з енергією молодого покоління!  Бажаємо міцного здоров’я, удачі, щоб техніка безпеки завжди ходила поперед вас  а родинний теплий вогник , як вічне джерело наснаги і любові оберігав та зігрівав.

Голова районної ради                                                 Перший заступник голови райдержадміністрації

Михайло   Бурлака                                                       Володимир Ольшевський