Вітання керівництва району з Днем Національної поліції України

Срд, 04/07/2018 - 14:45

Шановні працівники Національної поліції України!

Вітаємо вас з професійним святом! Висловлюємо щиру вдячність всім працівникам поліції за самовіддану працю, бажаємо і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті.Лише завдяки вашій повсякденній наполегливій праці, відповідальному ставленню до служби, вашим сміливим вчинкам зростає авторитет національної поліції.

Ви щоденно, своєю роботою, запобігаєте смертності та травмуванню водіїв, пішоходів, дітей, з честю виконуєте поставлені перед вами завдання, демонструючи при цьому професіоналізм, мужність, відданість справі та своєму службовому обов'язку. Від щирого серця зичимо всім вам родинного добробуту, міцного здоров'я і щастя, а також нових звершень у нелегкій але такій потрібній людям службі!

Голова районної ради                   Голова райдержадміністрації

Михайло Бурлака                          Іван Стефанцов