Вітання керівництва району з Днем підприємця

Суб, 02/09/2017 - 08:15

Шановні підприємці Бершадщини!     Кожен із нас знає, що започатковувати і розвивати власну справу – велика відповідальність та нелегка праця. Тому у день вашого професійного свята ми вшановуємо людей, котрі взяли на себе відповідальність не лише за добробут своєї родини, а й докладають максимум зусиль для того, щоб заможним  став наш   район.

Сьогодні і малий, і великий бізнес  району – вагомий фактор соціально-економічного розвитку держави та регіону. Робочі місця, якісна продукція, наповнення місцевих бюджетів – ці найперші завдання, виконання яких гарантує стабільність у суспільстві, представники бізнесу виконують гідно.
Підприємці сьогодні   - це  національно  свідома  та патріотична  частина громадянського суспільства. Саме ви   були активними учасниками Революції гідності, а у важку для країни годину надаєте  допомогу переселенцям із АР Крим та Сходу країни,  учасникам АТО,  ставши  волонтерами.

У день вашого професійного свята звертаємося зі словами щирої подяки та зичимо, щоб започаткована вами справа була успішною. Відтак, успішним і багатим  буде  наш район та Вінниччина.
     Щастя, здоров’я, миру і злагоди вам та вашим родинам!

Голова районної ради                                               Голова райдержадміністрації

Михайло Бурлака                                                       Іван Стефанцов