Вітання керівництва району з Днем працівників архівних установ

Втр, 24/12/2019 - 14:15

Шановні працівники архівних установ району!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Це свято є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто дбайливо зберігає сторінки тисячолітньої писемної історії українського народу.

Переконані, що ваш професіоналізм, усвідомлення високої відповідальності за доручену справу будуть і надалі запорукою дбайливого збереження та примноження культурних цінностей і документальної пам’яті нашого народу. Адже збираючи документальні матеріали, ви робите неоціненну справу, оскільки зберігаєте свідчення історичної пам’яті українського народу,  єднаєте її із сьогоденням та майбутнім.

Висловлюємо  архівістам району слова вдячності за щоденну кропітку працю, наполегливість і сумління, особистий внесок у розвиток архівної справи в Бершадському районі та збереження історико-культурних надбань нашого краю.

Сердечно бажаємо всім працівникам та ветеранам архівної справи невичерпної енергії, вдалих пошуків і цікавих знахідок, міцного здоров’я, благополуччя та щастя у  родинах!

З повагою

Голова районної ради                         Перший заступник голови райдержадміністрації

Михайло Бурлака                                Володимир Ольшевський