Вітання керівництва району з Днем юриста

Пон, 08/10/2018 - 16:30

Дорогі друзі!

Щиросердечно вітаємо юридичну громадськість району із професійним святом – Днем юриста.

Це свято людей, які своїм словом і ділом мають стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів.

Зі здобуттям незалежності Українською державою професія юриста стає все більш вагомою і необхідною.

Фах юриста набуває все більшого авторитету в державі.

Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості.

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.

Щиро зичимо вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання нашої України.

З повагою,

Голова районної ради                                Голова райдержадміністрації