Вітання керівництва району з Днем захисника України

Втр, 17/10/2017 - 07:45

Шановні захисники незалежної України: учасники Революції гідності та антитерористичної операції, добровольці і військові, волонтери, ветерани та учасники Другої Світової війни, воїни – інтернаціоналісти, чоловіки та хлопчики – майбутні захисники!

Вітаємо вас із Днем захисникаУкраїни! Це свято є справді всенародним, бо захисниками України є учасники національно-визвольних рухів ХХ століття, учасники Революції гідності, добровольці і військові, волонтери, діти і дорослі -- всі ті, хто сьогодні в різний спосіб наближають перемогу над російськими загарбниками.  Згідно з указом Президента  України № 806/2014  День захисника України  відзначатимемо  щорічно 14 жовтня, а з 2015 року  воно стало державним святом.

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України,  водночас стало уособленим святом усіх чоловіків. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Мужність і патріотизм, честь і жертовність  ваш  черговий раз підтверджено в ході воєнних дій на Сході країни.

Вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких "баталій", які часто трапляються у повсякденному житті, вдома на вас завжди чекає затишна гавань.

Міцного здоров’я   вам,  миру і спокою та  надійного тилу!

Голова районної ради                  Голова райдержадміністрації

Михайло Бурлака                          Іван Стефанцов