Вітання керівництва району з Днем Знань

Суб, 02/09/2017 - 07:00

Шановні педагоги та школярі!

Сердечно вітаємо Вас із Днем знань та початком нового навчального року!

Саме освіта та знання є справжнім безцінним надбанням народу, яке визначає його потенціал та розвиток на майбутнє. Високоосвічені люди - це найцінніший скарб кожної країни.

Глибока Вам шана і вдячність за щоденну напружену, титанічну працю педагогам, які щедро діляться своїми знаннями, виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Від усієї душі бажаємо всім миру над Україною, щастя, міцного здоров’я, творчого натхнення та нових успіхів в ім’я нашої Вітчизни.

Нехай новий навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти, вчителів обдарує успіхами вихованців, а батьків – гордістю за своїх дітей.

З повагою

Голова районної ради                                        Голова райдержадміністрації

М. Бурлака                                                            І. Стефанцов