Вітання керівництва району з Новим роком та Різдвом Христовим

Суб, 29/12/2018 - 15:30

Шановні друзі! Прийміть найщиріші вітання з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Новий рік – це крок у майбутнє, час надій і сподівань. Тож нехай він стане для всіх нас роком добрих змін, здійснення задумів, нових можливостей і досягнень, благополуччя і процвітання.

Нехай із останніми хвилинами Старого року нас покинуть турботи та негаразди, а Новий рік увійде у ваші оселі  з новими починаннями й новими успіхами.

Веселих вам зимових свят, новорічної радості і непередбачуваного дива, чарівної історії і яскравих, веселих моментів. Нехай 2019 рік подарує світлу надію і великі сили, виконає всі добрі бажання і принесе щастя у ваш дім.

Бажаємо всім міцного здоров’я, радості, щастя, взаєморозуміння та впевненості у майбутньому!

Веселого Різдва! Щедрих колядок! Смачної куті! Здійснення мрій і бажань!

Голова районної ради       Голова райдержадміністрації

Михайло БУРЛАКА            Іван СТЕФАНЦОВ