Вітання керівництва району з Всесвітнім днем пошти!

Пон, 09/10/2017 - 10:15

Шановні працівники поштового зв'язку!  Прийміть найщиріші вітання  із  професійним святом – Всесвітнім  днем пошти!

Спільно з усіма поштовиками світу, єднаючи багатьох людей у різних куточках області, країни, ближнього та далекого зарубіжжя, прокладаючи між ними мости дружби, ви якісно і гармонійно забезпечуєте найважливіше благо цивілізації – можливість спілкування.
    Своєю щоденною копіткою працею ви робите усе можливе, аби поштові відділення  району були на високому рівні, завжди намагаєтеся якнайповніше враховувати пропозиції споживачів, налагоджуєте з ними взаємовигідну співпрацю, дбаєте про розширення ринку поштових послуг. Ваша важлива діяльність потрібна усім нам.
    Щиро бажаємо  вам і вашим родинам доброго здоров’я, щастя, миру і злагоди,  успіхів та здобутків!

Голова районної ради                                     Голова райдержадміністрації

Михайло Бурлака                                            Іван Стефанцов