Вітання керівництва району з Всесвітнім днем пошти

Втр, 09/10/2018 - 16:30
Шановні працівники пошти!

Щиро вітаємо Вас із Всесвітнім днем пошти. Щодня багато людей користуються послугами поштового зв’язку, відправляючи листи, телеграми, поштові перекази, передплачуючи й отримуючи улюблені газети і журнали.

Кожен з ваших клієнтів розраховує на оперативність і високу якість послуг.

Приємно, що поштовики усвідомлюють це, намагаються якнайповніше враховувати зауваження і пропозиції громадян, налагоджувати з ними взаємовигідну співпрацю, дбають про розширення ринку поштових послуг, зміцнення довіри споживачів.

Саме інтереси та довіра клієнта є відправною точкою при визначенні стратегії розвитку поштової служби.

Не маємо сумніву, працівники пошти і надалі відіграватимуть важливу роль в оперативному інформуванні населення, працюватимуть над зміцненням мережі поштового зв’язку, поліпшенням якості роботи та культури обслуговування.

Прийміть щиру вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі, за те, що прокладаєте мости дружби між людьми, яких розділяє простір.

Щиро бажаємо вам вагомих професійних успіхів, реалізації планів, щастя і благополуччя.

Голова районної ради                                Голова райдержадміністрації

Михайло Бурлака                                        Іван Стефанцов