Вітання з Днем Національної поліції України

Птн, 04/08/2017 - 08:30

Шановні співробітники  поліції Бершадщини!
       Щиро вітаємо Вас із професійним святом - Днем Національної поліції України!
  Ви стоїте  на сторожі справедливості і безпеки українських громадян.   Великі надії і сподівання кожного громадянина і держави України в цілому на Національну поліцію України. У вас мужня та відповідальна місія: оберігати від злочинних зазіхань мир і спокій українців, їх життя, здоров’я та майно, захищати інтереси держави і суспільства. Переконані, що кожен із вас з честю виконує поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку.
Бажаємо високих професійних досягнень, широкої громадської поваги. Нехай кожен день вашої служби уквітчається успіхами і озивається лише людською вдячністю, нехай береже вас доля.
Бажаємо вам щастя, міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, успіхів у службі, здобутків в ім’я України. Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого напруженого життя!

Голова Бершадської районної ради                       Голова райдержадміністрації

Михайло Бурлака                                                 Іван Стефанцов