Вітаня керівництва району з Великоднем!

Птн, 06/04/2018 - 08:45

Шановні  мешканці Бершадщини та гості нашого краю!
    Від імені Бершадської районної ради та райдержадміністрації прийміть найсердечніші вітання з нагоди Христового Воскресіння – найвеличнішого свята християнського світу.
    Понад два тисячоліття Великдень є найбільшим святом вселенської християнської родини. Він несе людству надію, віру і любов, дає надзвичайне натхнення до життя у мирі і злагоді, єднає людські серця. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчуваємо його захист і підтримку. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам.
    У ці радісні квітневі дні відродження усього живого бажаю вам міцного здоров’я, людського щастя, взаєморозуміння та поваги, душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях, твердої віри у Воскреслого Ісуса Христа.
    Нехай зі світлою Пасхою Господньою здійсняться усі ваші прагнення та сподівання, а оселі наповняться святковим настроєм, добробутом, родинним затишком, теплом спілкування.  Нехай Великодні дні осяють вас теплом і радістю, покладуть початок вашим майбутнім звершенням та успіхам, а Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи.
    Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Голова районної ради                      Голова райдержадміністрації

Михайло Бурлака                             Іван Стефанцов