Візит до Великокиріївської територіальної громади

Втр, 18/04/2017 - 14:45

18 квітня 2017 року заступник голови районної ради Сергій Пересунько з метою розв’язання спірних питань щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО, побував у Великокиріївській територіальній громаді. До представників районної влади звернулась група військовослужбовців. Їм,  відповідно до законодавства України, яке передбачає систему пільг,  сільською радою надано погодження  на виготовлення  проекту землеустрою. В результаті жеребкування було визначено земельні ділянки, які будуть розподілені між 25 учасниками АТО. Далі, після отримання свідоцтв про право власності на нерухоме майно, власники  земельних ділянок самостійно вирішуватимуть питання на предмет укладання договорів оренди земельних ділянок.