Візит керівників району до Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №2

Пон, 18/06/2018 - 15:45

   14 червня 2018 року з робочим візитом в Бершадську загальноосвітню школу І-ІІІ ст №2 завітали голова Бершадської райдержадміністрації  Іван Стефанцов, голова Бершадської районної ради Михайло Бурлака та начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Оксана Тартачна.  В даний час у закладі проходять поточні ремонти. Керівництво району  цікавилось  проблемами зміцнення матеріально-технічної бази. Особливо гостро стає питання опалення: Бершадська  ЗОШ І-ІІІ ст. №2 одна із двох шкіл, що перебуває на пічному опаленні. 

   Керівники району  пообіцяли розглянути  на черговій сесії районної ради питання виділення коштів на встановлення двох кахельних пічок до нового навчального року

   В школі є  баскетбольні та футбольні команди, займаються учні і стрітболом, тож сучасний спортзал – об’єктивна вимога часу. Педагогічний колектив цьогоріч підготував проект переобладнання спортивної зали «Тепло  і затишок в спортивній залі – це перший крок до олімпійської медалі». Проект подали на 15 обласний конкурс розвитку територіальних громад Вінницької ОДА, де він  став одним із переможців.  Найближчим часом розпочнуться роботи по заміні вікон і дверей на енергозберігаючі.

   Є розуміння того що навчальний заклад потребує сприяння та підтримки, а саме в тісній співпраці та конструктивному діалозі  вирішуються проблеми.