ВІзит у Великокиріївську територіальну громаду

Чтв, 25/01/2018 - 15:00

Відповідно до затвердженого графіку, 24 січня 2018 року  перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський та заступник голови районної ради Сергій Пересунько здійснили виїзний прийом громадян у Великокиріївську територіальну громаду. Такі візити керівництва району  дають змогу розглянути звернення за місцем проживання громадян та вивчати проблеми сільської громади.  Під час візиту обговорені нагальні питання забезпечення життєдіяльності села, особливо соціальної сфери,  забезпеченням пільгових категорій громадян, проблемами багатодітних сімей, стан соціально-економічного розвитку та надходження до місцевого бюджету. Заступником голови районної ради Сергієм Пересунько порушувались питання щодо роботи із призовниками та потенційними контрактниками, а також питання використання землі, сплати орендної плати за землю, встановлення належної відсоткової ставки - важливі напрямки роботи громади. На сьогодні, плата за оренду землі землекористувачами є одним із головних складових для наповнення сільського бюджету.  Секретар сільської ради Галина Подолян поінформувала керівництво району про наповнення бюджету, про роботу, яка ведеться із землекористувачами. Цього року територіальна громада має намір взяти участь у конкурсах, вже готуються два проекти (будівництво спортивної кімнати та  розширення мережі  вуличного освітлення).

Володимир Ольшевський звернув увагу працівників сільської ради на важливості  проведення інвентаризації усієї землі, формування бази даних платників податку.  Керівники цікавилися станом благоустрою села, будівництвом водогону, роботою Великокиріївської загальноосвітньої школи та дитячого садка, рівнем надання медичних послуг,  реалізацією програми "Доступні ліки".

У загальноосвітній школі директор Тетяна Соколюк розповіла про підготовку закладу до роботи в умовах впровадження освітньої реформи.

У місцевому дитячому садку  зроблено певні кроки до покращення матеріально- технічної бази,  приміщення потребує досить серйозної реконструкції і сучасного обладнання, є також необхідність модернізувати котельне обладнання.

«Резерви наповнення сільського бюджету є, необхідно якісно і ефективне працювати над збільшенням його дохідної  частини. Адже врешті-решт це відобразиться на стані соціальної інфраструктури села» - по завершенні візиту зазначили керівники району.