Пон, 19/02/2018 - 15:30

Бершадським відділом поліції Головного управління Національної поліції   у Вінницькій області  за підтримки обласної організації ФСТ «Динамо» України та Спортивного клубу ГУНП з нагоди 29-ї річниці з Дня виведення радянських військ з республіки Афганістан та до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який відзначається щорічно 15 лютого, у спортивній залі Бершадського відділу поліції організовано та проведено турнір з волейболу. У турнірі взяли участь   колективи Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, Бершадського відділу поліції, Тростянецького, Теплицького, Тульчинського, Чечельницького відділень поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та Гайворонського ВП  ГУНП в Кіровоградській області.
   Перед початком гри, з вітальним словом до учасників звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько,   які відзначили важливість проведення таких заходів,  їх патріотично-виховне значення  для молодого покоління, непорушність військових традицій і пам’яті про тих, хто віддав  життя виконуючи військовий обов’язок.  Спортсменам і присутнім в залі вболівальникам побажали удачі в спорті та в житті, здоров’я, мирного неба.
     Волейбольний турнір з вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Бершаді проводиться щороку уже десятий раз. Започаткував його проведення  учасник бойових дій в Республіці Афганістан Василь Андрущенко.  Цього року перемогу святкувала команда Чечельницького відділення поліції, друге місце посіла команда Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, третє місце виборола команда Гайворонського ВП ГУНП в Кіровоградській області.
     Найкращим командам та гравцям турніру начальником Бершадського відділу поліції підполковником поліції Вячеславом Лялюцьким та ветераном ОВС - засновником турніру та учасником бойових дій на території республіки Афганістан Василем Андрущенком, вручено пам’ятні відзнаки.