Вручено ключі та документи на придбане житло для дитини-сироти із Шляхової

Пон, 04/02/2019 - 08:45

31 січня 2019 року відбулось спільне засідання колегії Бершадської райдержадміністрації та ради регіонального розвитку Бершадської райдержадміністрації  в роботі якого  взяв участь голова Вінницької обласної державної адміністрації  Валерій Коровій.

На початку роботи голова райдержадміністрації  Іван Стефанцов повідомив, про те, що у 2018 році відбулась знакова подія для дитини-сироти Олексія Торопенка.  Обласною державною адміністрацією на пропозицію Бершадської райдержадміністрації спрямовано кошти державної субвенції у розмірі 200 тисяч гривень для придбання однокімнатної квартири в селі Шляхова і передання  її у приватну власність.

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій  вручив ключі, а керівники району ордер та технічний паспорт на  придбане житло  для Олексія Торопенка голові Шляхівської об’єднаної територіальної громади Ніні Кравець.  13-літнім хлопчиком прийомна сім’я Кучерявих Віктора Григоровича та Валентини Сидорівни забрали його з Джулинської спеціальної школи-інтернат та забезпечили сімейне виховання.

Відтепер в Олексія є власна оселя. Підтримка дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування перебуває на постійному контролі районної влади.

Голова Шляхівської ОТГ Ніна Кравець подякувала очільникам області та району за  розуміння, піклування  та реальну допомогу  та передала слова вдячності і побажання миру, здоров’я, успішної діяльності і здобутків від нового власника житла.