Вручено подяку земляку – військовослужбовцю Станіславу Хомутинському за відстоювання цілісності держави, мужність та відвагу

Птн, 02/02/2018 - 11:30

Сьогодні на східних кордонах нашої держави найкращі її сини захищають цілісність України та її право на визначення власного шляху розвитку. Днями із зони бойових дій у м. Гайсин на місце своєї постійної дислокації повернулася 59-а мотопіхотна бригада, в її складі служать і бершадчани.

Відзначаючи високий патріотизм, силу, мужність, витривалість та здобутий досвід, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський зазначив, що наші солдати боронять кордони України, відстоюють територіальну цілісність та мир у державі.  Кожен з них справжній герой. 59-я мотопіхотна бригада, яка дислокується недалеко від нашого району – це той бойовий підрозділ, яким сьогодні пишаємося ми і вся Україна. Наші слова вдячності і побажання здоров’я та миру кожному солдату.

Заступник голови районної ради Сергій Пересунько подякував  землякам- контрактникам  за те, що стоять на варті безпеки і мирного життя в Україні  та побажав  здоров’я і миру

Станіслав Борисович коротко розповів про бойовий шлях 59-ої бригади та подякував за добрі слова і побажав усім оптимізму  і віри в майбутнє.

Щирими оплесками, теплими усмішками, позитивними емоціями дякували  усі присутні на зібранні  нашим мужнім  землякам, які проходять службу у 59-й мотопіхотній бригаді та  кожному захиснику України.