Всенародна справа

Чтв, 05/05/2016 - 10:30

Екологічна ситуація, яка складається на сьогоднішній день в суспільстві  викликає певне занепокоєння, адже все те, що живило народ протягом багатьох віків – чисті струмки, зелені гаї, перетворюється на гори сміття та забрудненні водоймища, в повітрі утворюється багато шкідливих речовин, які залишають негативний відбиток на здоров’ї кожної людини. Тому, з метою зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище,  з ініціативи голови районної ради Михайла Бурлаки та його заступника Сергія Пересунька, члени громадського формування із охорони громадського порядку у Бершадському та Чечельницькому районах "Народна Самооборона" обсадили захисними насадженнями із сосни частину Бершадського сміттєзвалища. Всього висаджено понад 300 саджанців.

Висадка дерев на сміттєзвалищі – це  хороша традиція, адже, як відомо, завдяки  гілкам буде зупинятися розлітання сміття на території населеного пункту, за межами сміттєзвалища, а листя вбиратиме шкідливі викиди в повітря. Тому проведення  таких акцій є корисним заходом для збереження екосистеми території населеного пункту, а відтак планети в цілому.

Інша частина саджанців була висаджена в парку села Флорино, неподалік від приміщення сільської ради.

Мета акції - виховання відповідального ставлення громадян до довкілля шляхом безпосереднього долучення до прибирання свого міста, прибудинкових територій, розвиток екологічного волонтерства.
тому просимо громадян активно долучатися до таких акцій .