Вшанували Героїв Небесної Сотні на Бершадщині

Втр, 20/02/2018 - 13:00

20 лютого  на площі Героїв України відбувся мітинг – реквієм з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні, у якому взяли участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, заступник Бершадського міського голови Віталій Синявський, керівники організацій, установ, делегації трудових колективів, навчальних закладів міста, представники громадськості.
    Згадавши подвиг Героїв Небесної Сотні, події Революції Гідності, учасники мітингу поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні. Також квіти керівництвом району покладено до памятних дощок загиблим бершадцям - Герою України Юрію Коваленку та В'ячеславу Дремлюху.
    Лютий 2014 року закарбувався в історичній пам’яті нашого народу назавжди. Вся Україна і весь світ стали свідками холодної жорстокості і щирого, чистого, світлого, відчайдушного патріотизму.
      Ті події сколихнули весь світ, не залишили байдужою жодної душі,  назавжди змінили країну і кожного українця. Роки  важких втрат, болю і випробувань залишили в минулому мирне розмірене життя.
     НЕБЕСНА СОТНЯ - так назвали Героїв Революції Гідності в Україні зими 2013-2014 років, котрі віддали свої життя заради кращого майбутнього для рідної країни.
     Спомин про Героїв Небесної сотні це не привід для виступів і політичних диспутів - це кривава жертва мирних людей, принесена заради щастя та добробуту майбутніх  поколінь. Тож схилимо в скорботі голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. Ми у вічному боргу перед їх світлою  пам’яттю.
     Кожен з Небесної сотні, як і ми з вами мали свою сім`ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну.
     Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.