ВИМОГИ ДО ЗАЯВ ЩОДО ПРОЕКТІВ, ЯКІ МОЖУТЬ БРАТИ УЧАСТЬ У ПРОДОВЖЕННІ ЧОТИРНАДЦЯТОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЗА НАПРЯМОМ ЕКОЛОГІЧНОГО СПРЯМУВАННЯ

Птн, 14/04/2017 - 13:00

Продовжено прийом проектів, які можуть брати участь у чотирнадцятому обласному Конкурсі проектів розвитку територіальних громад за напрямом «ЗАХОДИ ЕКОЛОГІЧНОГО СПРЯМУВАННЯ, ЯКІ ПІДГОТОВЛЕНІ ВІДПОВІДНО ДО ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 17 ВЕРЕСНЯ 1996 РОКУ №1147 “ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПЕРЕЛІКУ ВИДІВ ДІЯЛЬНОСТІ, ЩО НАЛЕЖАТЬ ДО ПРИРОДООХОРОННИХ ЗАХОДІВ».

Проектні роботи можуть подавати громади, які до 28.02.2017 року подали до Дирекції конкурсу 1 проект або взагалі не приймали участь в конкурсі.

- Для участі у конкурсі приймаються проекти, які отримали позитивний екологічний висновок Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

- Обовязковою залишається онлайн-реєстрація заявки Проекту. Вона проводиться до 30 квітня 2017 року згідно з формою, розміщеною на офіційному веб-сайті Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА (http://dmsrr.gov.ua).

- В електронному та друкованому вигляді Проекти потрібно подати до 16 години 15 травня 2017 року за адресою: 21000, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА, каб. 825.

З ВИМОГАМИ ДО ЗАЯВ ЩОДО ПРОЕКТІВ, ЯКІ МОЖУТЬ БРАТИ УЧАСТЬ У ПРОДОВЖЕННІ  ЧОТИРНАДЦЯТОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД   ВИ МОЖЕТЕ ТУТ: Вимоги (1)