Виїзд до Флоринської територіальної громади

Срд, 19/04/2017 - 16:15

19 квітня заступник  голови районної ради Сергій Пересунько  спільно із Флоринським  сільським головою Сергієм Рожкевичем здійснили виїзд до територіальної громади. Причиною поїздки стала  скарга жителів вулиць Радісна та Маріяшівка стосовно стану доріг.

Зустрічаючись з жителями даних вулиць, сільський голова повідомив, що в 2016 році було заплановано виділити на ремонт  вулиці Маріяшівка 100 тис. грн., та цих коштів недостатньо на проведення ремонтних робіт. Заступник голови районної ради Сергій Пересунько рекомендував сільському голові залучити додаткові фінансові можливості шляхом укладання соціальних угод із керівниками сільгоспформувань, що здійснюють свою діяльність на території села Флорино. Це в свою чергу дасть можливість в цьому році завершити ремонт вулиці Маріяшівка та розпочати ремонт вулиці Радісна.