Виїзні прийоми – вирішення проблем громадян за місцем проживання

Чтв, 13/04/2017 - 14:45

12 квітня 2017 року в рамках виїзного прийому громадян перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський та заступник голови районної ради Сергій Пересунько відвідали Шляхівську територіальну громаду. В першу чергу за участю керівництва та працівників сільської ради, обговорили стан соціально-економічного розвитку села, проблеми та шляхи їх вирішення. В ході спілкування сільський голова Микола Макарчук акцентував увагу на виконанні сільського бюджету, плідній співпраці із головою  сільськогосподарського товариства «Світанок Агросвіт», депутатом обласної ради  Олегом Ковбасюком.
    Володимир Ольшевський відмітив, що наповнення місцевих бюджетів, пошук додаткових шляхів надходжень до них, питання, що знаходяться на особистому контролі голови райдержадміністрації, так як забезпечують життєдіяльність громади.
     За участю сільського голови, секретаря та землевпорядника проаналізовано надходження від орендної плати за користування землею та водними об’єктами.
    Звернуто увагу на наявні недоліки. Важливим питання є забезпечення учасників АТО земельними ділянками, яких у даній громаді 29 осіб.  Керуючись Земельним законодавством та наявності землі, всім особам даної категорії, які написали заяви на отримання земельних ділянок, було запропоновано земельні ділянки розміром 1 га.

На день візиту 22  учасникам АТО наділено відповідні земельні ділянки. Під час прийому  громадян звернулися учасники АТО  щодо забезпечення земельними ділянками.
    Під час спілкування було  надано роз’яснення щодо алгоритму подальших дій для сільської ради та самих заявників.
    Спільні виїзні прийоми громадян дають можливість безпосередньо, за місцем проживання заявників, надавати роз’яснення, глибше вивчати та оперативніше визначати шляхи вирішення  проблем.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації