Виїзний прийом до Голдашівської територіальної громади

Чтв, 01/02/2018 - 08:45

31 січня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський та заступник голови районної ради Сергій Пересунько провели виїзний прийом громадян в Голдашівській територіальній громаді.Під час прийому звернулися жителі села, які порушували питання працевлаштування батьків багатодітної родини та оплати послуг за користування електроенергією. Керівниками надано роз’яснення щодо піднятих питань.

По завершенню прийому сільський голова  Юрій Осієвський  надав інформацію щодо соціально – економічного стану території сільської ради.  Найпроблемнішим питанням, за словами сільського голови, є стан дорожнього покриття, як у селі, так і на сполученні Голдашівка – Михайлівка.

Відповідні роботи проводилися спільно із Михайлівською сільською радою по розчищенню даного відрізку дороги та підсипанню підйому. Однак, суттєвих результатів досягнуто не було.

Сільська рада готує матеріали для участі у обласному конкурсі  розвитку громад по трьох проектах: ремонт сільського будинку культури, ремонт дороги та капітальний ремонт електропроводки у сільській школі.

В ході спілкування Володимир Ольшевський відмітив, що саме у 2018 році ремонт доріг – є пріоритетним напрямком роботи влади. Тому, необхідно проводити роботу по максимальному залученню коштів, здійснити якісний аналіз стану доріг, брати участь у серйозних проектах, залучати місцевих сільгоспвиробників для фінансування таких робіт.

Сергій Пересунько наголошував на пошуках додаткових джерел співфінансування, одним із яких є перегляд розмірів оренди земель запасу та резервного фонду. Питання використання землі, сплати орендної плати за землю, встановлення належної відсоткової ставки - важливі напрямки роботи громади. На сьогодні, плата за оренду землі землекористувачами є одним із головних складових для наповнення сільського бюджету.

У поточному році планується  відкриття пожежного депо. На даний час виготовлено технічний паспорт,  передбачається здійснення ремонтних робіт приміщення.

У ході спілкування порушувались питання щодо проведення роз’яснювальної роботи із призовниками та потенційними контрактниками. «Мотиваційним аспектом,- наголосив В. Ольшевський, - стане передбачення у бюджеті сільської ради матеріальної допомоги військовослужбовцям контрактникам. З метою стимулювання служби у Збройних Силах України на контрактній основі, відповідні зміни будуть внесені і до відповідної районної програми. Необхідно суттєво вдосконалити роботу щодо обліку  та оповіщення осіб, які підлягають призову на строкову військову службу».