Виїзний прийом до Ставківської територіальної громади

Суб, 19/08/2017 - 09:30

16 серпня 2017 року голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов та заступник голови районної ради  Сергій Пересунько  в рамках виїзного прийому громадян відвідали Ставківську територіальну громаду.

У ході візиту обговорювались проблеми, шляхи їх вирішення та плани на перспективу. Сільський голова Микола Запорощук окреслив проблеми медичної галузі села. Серед них, надання послуг жителям села сімейним лікарем, який приїжджає із Джулинської ОТГ. В ході спілкування із сімейним лікарем Зайвою Г.Ф., було обговорено питання щодо визначення окремого дня прийому сімейним лікарем та доведення інформації до населення. Також Галина Федорівна  відмітила, що певні непорозуміння виникають із пацієнтами, яким виписуються рецепти на відшкодування ліків. Адже, виписавши один раз рецепт пацієнту, на наступний потрібно обстеження лікаря – фахівця. Таке обстеження потрібно зробити у спеціаліста вузького профілю один раз на рік.

Завдячуючи голові райдержадміністрації здійснено дофінансування медичної галузі. Крім того, очільником району наголошувалось на налагодженні  відносин із Джулинською ОТГ, яка має забезпечити надання медичних послуг жителям с.Ставки, так як отримує субвенцію із району.
    Сергій Пересунько наголошував на необхідності збільшення фінансування первинної ланки медицини із місцевого бюджету.
    Представниками влади у спілкуванні із сільським головою, землевпорядником та бухгалтером обговорювалися питання використання земель запасу та резерву, орендної плати за них, обрахування плати за користування господарськими дворами, що забезпечить додаткові надходження до бюджету громади, відповідно  до доручення голови райдержадміністрації від липня 2016 року. На даний час ведеться робота з даного питання, але  вона є недостатньою.
Тому І.Стефанцовим було визначено відповідні терміни на доопрацювання. Стосовно соціальної сфери громади, - зроблено поточні ремонти у загальноосвітній школі щодо підготовки до нового навчального року, тривають ремонтні роботи у дитячому садочку.
     Також голова райдержадміністрації І.Стефанцов та заступник голови районної ради С. Пересунько відвідали майданчик городкового спорту у м. Гайвороні, де отримали майстер – клас від чотириразового чемпіона світу із городкового спорту Анатолія Телятникова. Вони вручили Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради Анатолію Телятникову та  бронзовому призеру Чемпіонату  світу із городкового спорту, майстру спорту Юрію Геращенку (ІІІ місце, м. Карлсруе ( Німеччина).

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації