Виїзний прийом громадян у Флоринській громаді

Суб, 13/05/2017 - 09:15

12 травня  заступник голови   районної ради Сергій Пересунько та перший заступник голови  районної державної адміністрації Володимир Ольшевський провели виїзний прийом громадян у селі Флорино. За допомогою до очільників району   звернулися  мешканці села, яких турбували питання різного роду суспільних відносин та галузей.

Проте найактуальнішими питаннями сьогодення, що турбують жителів територіальної громади, є питання, що виникають з приводу виконання договорів оренди земельних ділянок їх орендарями, оформлення права власності на земельні частки. Активну участь в обговоренні порушених жителями питань  взяв сільський голова Сергій Рожкевич, з ним  спільно   обговорено можливі шляхи вирішення піднятих питань.

Під час прийому жителями населеного пункту піднімалась низка і інших важливих питань життєдіяльності територіальної громади, зокрема: про призначення пільг  та виділення земель  учасникам АТО,  про необхідність завершення будівництва водогону у селі, дорожного покриття вулиць Маріяшівка та Радісна, реконструкції каналізації по вулиці Гоголя, земельні межові питання.

Зверталися жителі села і з проханням виділення коштів на виконання капітального ремонту будинку культури , так як  цьому році відзначатиметься 50 –річчя з дня його відкриття.

Керівники району обговорили можливі шляхи вирішення болючих питань з керівництвом територіальної громади, на кожне звернення заявникам були надані роз’яснення щодо порядку їх розв’язання у відповідності з чинним законодавством.