Виїзний прийом громадян відбувся у Мякохідській територіальній громаді

Чтв, 17/05/2018 - 08:00

16 травня 2018 року, відповідно до затвердженого графіку голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака провели виїзний прийом громадян у Мякохідській територіальній громаді. На прийом звернувся житель села, сім’я, якого в даний час перебуває у складному фінансовому становищі через хворобу дружини. Керівники району запевнили, що обов’язково допоможуть, звернення взято на контроль.

В ході візиту обговорені питання встановлення належного розміру  орендної плати за землі запасу. Відповідно до чинного законодавства ставка має бути не нижче 8% від нормативно-грошової оцінки землі. Плата за користування землею є одним із головних джерел наповнення бюджету територіальної громади, а отже забезпечення належного функціонування закладів соціально-культурної сфери села.

Керівники району відвідали місцеву школу, де оглянули клас інформатики. Сільський голова Михайло Риженко поінформував керівників  про перші підсумки  реалізації екологічного проекту "Територіальна громада села М'якохід - без сміття", який у минулому році виграла  М'якохідська територіальна громада  у обласному конкурсі проектів екологічного спрямування.  На реалізацію проекту використано   коштів обласного бюджету  у сумі 40,00 тис. грн, та місцевого бюджету – 56,00 тис. грн.  На даний час на  10 майданчиках встановлено  75 сміттєвих баків для роздільного сортування сміття.

Підсумовуючи візит керівники району побажали територіальній громаді проявляти більшу активність та наполегливість у реалізації завдань, які стоять перед громадою.