Виїзний прийом громадян відбувся у с.Поташня

Срд, 11/04/2018 - 15:00

10 квітня 2018 року,    відповідно до затвердженого графіку, голова районної ради Михайло Бурлака та голова райдержадміністрації Іван Стефанцов провели виїзний прийом громадян у Поташнянській територіальній громаді.

Під час прийому до керівників району звернулися мешканці села Поташня, яких турбували різні проблемні питання. Серед них питання екологічного характеру - це використання гербіцидів власниками земельних ділянок у межах села, ремонт дороги та обочини  вулиці, де проживає мало мешканців села, неетична поведінка одного із працівників заготівельної сфери.  Очільники району надали роз’яснення та взяли на контроль вирішення окремих питань.

Керівниками  району відзначено  налагоджену  плідну  співпрацю між сільською радою та  місцевим агропідприємством «Явір-Агросервіс». Цього дня за їх сприяння біля приміщення сільського будинку культури мешканці активно працювали над благоустроєм території: на клумби висаджувались саджанці квітів. До цього провели ремонт огорожі та обладнали  територію під танцювальний майданчик.

По завершенню прийому сільський голова  Олег Тупиця поінформував керівництво району  щодо соціально – економічного стану сільської громади. За його  словами у планах проведення ремонту огорожі сільського цвинтаря та пам’ятника воїнам Другої світової війни.