Визначені переможці обласного конкурсу «Людина Року – 2017»

Чтв, 03/08/2017 - 17:00

3 серпня відбулось засідання конкурсної комісії з визначення переможців обласного конкурсу «Людина Року». Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка члени комісії розглянули подання зі 114 претендентів від  59-ти місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових колективів, профспілок, громадських об’єднань, осередків політичних партій.

Після обговорення та голосування, присутні на засіданні 14 членів комісії визначились з кандидатурами по кожній номінації:

Переможці обласного конкурсу «Людина Року – 2017» 0.05 MB, 03.08.2017

В номінації «Юний митець» переможцем став ІВАНЧЕНКО Сергій Романович - учень Бершадської дитячої музичної школи ім. Скалецького. Учасник районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних телевізійних фестивалів та конкурсів.

Слід зазначити, що обласний конкурс на звання «Людина року» проводиться з метою виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області, нагородження громадян за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності. Вручення відзнаки «Людина року» заплановане на 23 серпня під час проведення урочистих заходів з нагоди Дня Незалежності України.