Вжити максимум заходів щоб не допустити потрапляння коронавірусної інфекції в район

Срд, 25/03/2020 - 13:45

Сьогодні голова райдержадміністрації Валентин Русначенко та голова районної ради Михайло Бурлака відвідали Ставківську територіальну громаду  та Джулинську ОТГ. У ході зустрічей з сільськими головами обговорено питання виконання карантинних заходів у громадах, наявність необхідних засобів індивідуального захисту, антисептиків, продуктів харчування.

У  Ставках  разом із сільським головою Миколою Запорожчуком оглянули місце для розташування контрольно-пропускного пункту, при в’їзді у село з боку Кіровоградської області. З’ясували план робіт, які необхідно виконати для забезпечення повноцінного функціонування даного пропускного пункту.

Сільський голова Джулинської ОТГ Петро Швець поінформував про карантинні заходи, які проводяться. Повідомив що на виконання рішення районної комісіх з питань ТЕБ і НС прийнято відповідне рішення по Джулинській ОТГ, яке доведено до відома керівників господарюючих суб’єктів, що знаходяться га території громади.  Організовано дистанційне виконання функціональних  обов’язків працівниками сільської ради ОТГ, розроблений графік чергування.

Керівники району побували в окремих магазинах та аптеках, надано роз’яснення щодо неухильного виконання ними карантинних заходів з метою недопущення поширення на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, а у разі порушення – про їх відповідальність.  Більшість відвіданих об’єктів виконують умови карантину, проте відвідувачі аптек  та магазинів ще не всі використовують засоби індивідуального захисту.

Керівники району відзначили, що в територіальних громадах проводиться інформаційно - роз’яснювальна робота серед населення, особливо серед тієї категорії людей, які нещодавно повернулися із-за кордону і можуть бути потенційними носіями інфекції.  Карантинні заходи спрямовані на виконання головного завдання – вжити максимум заходів для того, щоб не допустити потрапляння інфекції коронавірусу  в район. І виконати його можна лише спільними зусиллями влади всіх рівнів, медичних працівників та всіх мешканців району.