Як реалізували проект у Сумівській громаді

Пон, 12/02/2018 - 11:15

Активний спосіб життя та корисний відпочинок є невід’ємною складовою нашого здоров’я. Дотримуючись цього твердження Сумівською сільською радою був підготовлений проект „Створення спортивно-культурного центру для мешканців с. Сумівки “, який став переможцем Першого районного конкурсу проектів та програм розвитку територіальних громад Бершадського району.

На його реалізацію завдяки спільним зусиллям сільської ради та партнерів проекту було спрямовано кошти в сумі 150 тис.грн., а саме:

- 50 тис. грн.- Сумівська сільська рада,

- 50 тис. грн. – директор СТОВ „Нива“,

- 48 тис. грн.- фонд конкурсу,

- 2 тис. грн. – громадська організація „Гіпократ“.

За ці кошти було зроблено капітальний ремонт спортивної кімнати у будинку культури,  закуплено спортивний інвентар : бігову доріжку, велотренажер, силову станцію, шведську стінку, тенісний стіл.

Жителі села Сумівка щиро вдячні небайдужим односельчанам , які допомогли  втіленню даного проекту у життя: С.С Царюку , В.В Крупенку , В.А Гузу , А. В. Маршук , Т.Ю.Кушнір.