Юні футболісти Бершадщини вдруге "гроза авторитетів"

Срд, 12/07/2017 - 13:45

З третього по сьоме липня у м.Южний Одеської області пройшов міжобласний турнір «Odessa Cup 2017» серед дітей 2003 року народження.У змаганнях взяли  участь 10 команд, які є одними з найкращих в Україні: два чемпіони України серед дітей 2003 року народження, ФК «Зірка» м.Київ (два склади) та ФК «Чорноморець» м.Одеса, ФК «Одеса»  (два склади) та ФК «Чайка» м.Вишгород Київської області, який  є учасником вищої ліги України, ФК «Люблинець» м.Ковель Волинської області, ДЮСШ м.Кам’янське (Дніпродзержинськ) Дніпровської області, ДЮСШ – 26 місто Київ, які  є учасниками першої ліги чемпіонату України.

Бершадську дитячо-юнацьку спортивну школу представляли вихованці тренера Миколи Струтинського. ДЮСШ Бершадь у 2017 році стала чемпіоном Вінницької області, є переможцем місцевого турніру, присвяченого Міжнародному Дню захисту дітей.
    До складу нашої команди увійшли: Морозов Богдан, Головатюк Дмитро, Красюков Геннадій, Матвієнко Богдан, Чайка Михайло, Карась Володимир, Запорощук Віталій, Андрущенко Володимир, Малько Максим, Турчанович Олександр, Бородай Владислав, Бабій Владислав, Струтинський Віктор, Клапатюк Максим, Сомик Іван, Руденко Олександр, Дзюбенко Віталій, Безвенюк Олександр.
В ході змагань наша команда зайняла четверте місце, зігравши у нічию з командою ФК «Зірка» м.Київ – 1:1, програла ФК «Люблинець» м.Ковель Волинсь-кої області з мінімальним рахунком 0:1 та ФК «Чайка» м.Вишгород 2:0, перемогла у ФК «Одеса» з рахунком 6:0 та ДЮСШ-26 м.Київ – 3:0.
     Вдруге поспіль ДЮСШ Бершадь нагороджено кубком у номінації «ГРОЗА АВТОРИТЕТІВ», а Матвієнка Богдана визнано кращим півзахисником на турнірі «Odessa Cup 2017».
     Завдячуючи високим досягненням вихованців спортивної школи ДЮСШ, Бершадь матиме честь взяти участь у Міжнародних змаганнях «DANA-CUP 2017», які відбудуться у  Королівстві Данія з 21 по 31 липня цього року.
   Футбольна дитяча команда, батьки та вболівальники щиро вдячні за підтримку дитячого спорту людям, завдяки яким відбулась підготовка та поїздка на змагання до міста Южний. Цьому сприяли: народний депутат України Микола Кучер, голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова Бершадської районної ради Михайло Бурлака, почесний президент ФК «Бершадь» Віктор Маланчук, начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Оксана Тартачна, директор ПрАТ «Зернопродукт МХП» Володимир Онука, приватні підприємці Анатолій Телятников, Василь Гондарук, Сергій Царюк, Володимир Соловей, Віталій Хлівний, Олександр Кавун, Сергій Царюк, Олександр Пітик, Мирослав Зублевич, Юрій Рогальський, Олег Лукащук, Іван Демчук, Іван Перепелиця, Олександр Грицик, Олексій Січак, Сергій Рудківський, Мань Ле Зуй, Ніна Назаренко, Михайло Вінницький, Сергій Форманюк, Микола Плахотний, Сергій Процепов, Микола Рибак, Віталій Калита, Анатолій Куценко, Олесь Бунько, Володимир Смерека, Віталій Андрєйцов, Володимир Братіца, Сергій Крещік, Анатолій Пшик, Анатолій Коваленко, Раіф Авджі, Руслан Загородній, Анатолій Головня, Микола Бас, Микола Рибак, Олександр Паламарчук.
     Медикаментами допомогли Лілія Брикуля та Іван Пікула.
     Займаючись спортом, людина потрапляє зовсім в інше суспільство. Це суспільство здорових, сильних, товариських і талановитих. Молодь повинна мати можливість реалізувати свою енергію, інакше вона може піти в негатив.
     Завдяки підтримці небайдужих людей, наші юні спортсмени мають змогу, належним чином, тренуватись та змагатись на рівних з командами України вищого рівня, досягаючи високих результатів.

Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності  та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації