З метою патріотично-виховних переглядів національних фільмів з районного бюджету виділять кошти на їх демонстрацію

Срд, 09/10/2019 - 10:45

9 жовтня під головуванням Миколи Мазуренка відбулось засідання постійної комісії  районної ради з питань освіти, культури, роботи з молоддю та духовного відродження.

Окрім членів комісії, у засіданні взяли участь Бурлака Михайло Григорович - голова районної ради, Пересунько Сергій Васильович – заступник голови районної ради, Грабчак Микола Петрович – керуючий виконавчим апаратом районної ради, Матвієнко Людмила Михайлівна – начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради, Писанецький Олег Митрофанович – директор КП «Бершадська районна кіномережа».

Відповідно до   порядку денного члени комісії розглянули та одностайно підтримали проект рішення "Про внесення змін та доповнень до районної програми розвитку культури та духовного відродження на період до 2020 року". Олег Писанецький доповів присутнім, що з метою патріотично-виховних переглядів національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільму «ВОЇНИ ДУХУ» для учнівської молоді Бершадського району і міста Бершадь, необхідно виділити кошти в сумі 5 тис. грн. шляхом внесення змін до вищезазначеної програми.

Цей фільм - безпрецедентна національна прем’єра - від авторів національного фільму "ВОЇНИ ДУХУ". Режисери Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська. Складається з циклу п’яти національних фільмів "ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ" – це обличчя передової, обличчя новітньої історії України. У публіцистично-документальному циклі стрічок "ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ" кожен глядач впізнає "guy living next door" - свого друга, брата, батька, сина, колегу, чоловіка у маршрутці. Детальна правда про те, як жили і воювали бійці, покаже громадянам України, що треба поважати і цінувати військових, які охороняють мирне життя.         Учасники АТО, на якій би позиції вони не воювали, почують до болю знайомі їм думки та переживання. Як сказав один з героїв наших фільмів: "На передовій воно всюди так – одинаково", війна і в Широкіно, і в Іловайську, і в Авдіївці - скрізь однаково страшна. Цикл "ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ" - унікальний своєю хронікальною масштабністю та детальною історією сучасної війни в Україні. В інформаційному просторі демонструється ексклюзивне вітчизняне кіно, яке гідно представляє армію та ЗСУ. Це іміджево-патріотичний проект. Автори Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська представляють більше 70 інтерв‘ю з військовослужбовцями семи ротацій добровольчого Зведеного Загону ПС ЗСУ. Фільми озвучені музикою українських виконавців – Орестом Лютим, гуртом "Крихітка" та Katya Chilly Group.