За сприяння Миколи Кучера бершадці почули виступи артистів Вінницької обласної філармонії

Срд, 17/05/2017 - 09:30

В рамках проведення заходів до дня Європи на Бершадщині та ХУ Міжнародного музичного  фестивалю  ім. П.І.Чайковського та Н.Ф. фон Мекк 16 травня 2017 року у Бершадській дитячій музичній школі  ім. Р.А.Скалецького відбувся тематичний концерт «Інтриги оперних клавірів».Протягом тижня – з 14 по 20 травня, Вінниччина п’ятнадцятий раз стає епіцентром масштабного свята класичної музики-Міжнародного музичного фестивалю ім. П.І.Чайковського та Н.Ф.фон Мекк. На Поділля з’їжджаються  музиканти з багатьох куточків України та з-за кордону. Останніми роками фестиваль традиційно відбувається під гаслом «Мистецтво заради миру» та є благодійним. Частину коштів, виручених від реалізації квитків, буде перераховано у Фонд підтримки учасників АТО,.

Почути професійних митців Вінницької обласної філармонії бершадці змогли, завдячуючи підтримці народного депутата України Миколи Кучера та депутата обласної ради Л.Білозір. За багаторічну меценатську діяльність та можливості поширення мистецьких заходів Міжнародного фестивалю  було вручено подяки спонсорам.

У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Надія Герасимчук.

«Інтриги оперних клавірів» відбувалися за участю артистів Вінницької обласної філармонії: Народної артистки України Ірини Швець (сопрано), заслуженого діяча мистецтв України Георгія Куркова (рояль), заслуженої артистки України Марії Червоній.

Провучали твори П.Чайковського, Г.Майбороди, Л.Бетховена, М.Лисенка, Т.Масканії, Д.Савенка.

На завершення заходу від імені бершадців вручено запашний коровай Бершадщини та квіти артистам. Зі совами щирої вдячності зверталися до присутніх Володимир Ольшевський, Сергій Пересунько та надія Герасимчук.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації