Загальні збори громадян у Сумівці

Птн, 16/06/2017 - 15:45

15 червня відбулись загальні збори громадян у Сумівській територіальній громаді. Участь у зборах взяли заступник голови районної ради Сергій Пересунько, депутати районної ради: директор СТОВ «Нива» Сергій Царюк та Микола Мазуренко.

Сільський голова Тетяна Дзюбенко відзвітувала про виконання Програми соціально-економічного розвитку села Сумівка 2016 рік, проведений благоустрій та санітарний стан села. Заступник голови районної ради Сергій Пересунько запропонував використовувати спеціальні баки для утилізації відходів тваринного походження з подальшим вивезенням їх до місць переробки.

Також Тетяна Миколаївна озвучила заплановані роботи у населеному пункті цього року – це вироблення системи вивезення сміття по вулицях, продовження робіт по  ремонту доріг, проведення ремонту та опалення сільського будинку культури та багато іншого.

На завершення доповіді Тетяна Дзюбенко подякувала працівникам освітніх, медичних  закладів, керівництву та працівникам СТОВ «Нива», працівникам культури, аматорам художньої самодіяльності, депутатам, працівникам сільської ради, членам виконкому, всім тим  хто приймає активну  участь по покращенню життя громади, тим, хто робить  село кращим.

Крім основного питання на загальних зборах громадян присутні затвердили місцеві збори на засадах добровільного самооподаткування на 2017 рік, а також   графік збору сміття на території сільської ради.