Загальні збори громадян у Великій Киріївці

Пон, 21/05/2018 - 13:45

20 травня  2018 року   відбувся  схід  села  жителів  Великокиріївської громади.  Участь  у  сході  села  взяли  заступник голови районної ради Сергій Пересунько, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, члени виконкому, депутати сільської ради, працівники культури, школи та дошкільного навчального закладу таі громадяни територіальної громади яким не байдужа доля села.
    Традиційно, перед односельцями    прозвітував сільський голова Сергій Козійчук. Він коротко зупинився на досягненнях та проблемах минулого року, про виконання  надходжень  до  сільського  бюджету  суб’єктами  господарювання  та бізнесу, а також перспективи розвитку сільської громади на наступний рік  та  генеральний  план  села  району.
    В обговоренні взяла участь директор школи Тетяна Сметанська, яка розповіла про роботу навчального закладу, про здобутки педагогогічного колективу та учнів школи.
    Також до слова була запрошена директор дошкільного начального закладу «Світанок» Оксана Каліцінська та сімейни лікар загальної практики сімейної медицини Галина Шуляр.
    Дільничим інспектором офіцером поліції Олександром Когутом озвучено звіт про дотримання правопорядку на території села та висвітлено інші питання з компетенції правоохоронних органів.
    На  сході  села  виступили та  відповіли  на  запитання  громадян:
- заступник голови районної ради Сергій Пересунько щодо використання під пасовище  ділянок, які знаходяться на відстані двох кілометрів від населеного пункту та цілком придатні для випасання худоби.
- перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський щодо встановлення в громаді сонячних батарей.

Керівники району запевнили мешканців громади, що ті проблемні питання, які були озвучені, будуть вирішуватися спільними зусиллями виконавчого комітету сільської ради, громади села, підприємств, що знаходяться на території села та районної влади.