Заходи, які відбуватимуться у районі до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Птн, 06/05/2016 - 10:45

Другий рік поспіль в Україні 8 травня у День пам'яті та примирення згадуватимуть загиблих у Другій Світовій війні, а 9 травня святкуватимуть 71 річницю звільнення Європи від нацистів.

Заходи, які відбуватимуться у районі до Дня пам’яті та примирення,  Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

6  травня

о 15 годині – біля Меморіалу Слави міста відбудеться покладання квітів з нагоди Дня пам’яті та примирення.

8 травня

Заупокійні  літії за полеглими воїнами у роки Другої світової війни

9 травня в День 71-ї річниці Перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні:

- 9.30.-10.00-урочиста хода ветеранів, влади, трудових колективів та  громадськості  міста  з Площі Героїв Українських майданів до Меморіалу Слави;

-  10.00. - проведення урочистого мітингу з нагоди 71-ї річниці  Перемоги над нацизмом у Другої світової війни.

По завершенню - святковий концерт  у  районному будинку культури.

- 14.00. – молодіжний велопробіг «Пам'ять», присвячений 71- над нацизмом  у Другій світовій війні

Відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями ат ЗМІ апарату РДА