Заходи з благоустрою розпочалися

Чтв, 05/04/2018 - 08:15

       3 квітня 2018 року заступник голови районної ради Сергій Пересунько взяв участь у робочій нараді з керівниками організацій, установ, структурних підрозділів райдержадміністрації з питання проведення благоустрою та санітарної очистки територій, закріплених за ними.

     Розпочинаючи нараду, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський відмітив, що головою райдержадміністрації прийнято розпорядження від 21 березня 2018 року №138 "Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів Бершадського району", яким затверджено  комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього середовища. Він акцентував увагу на тому, що в силу кліматичних умов не було можливості розпочати заходи ранньою весною, але вони проводитимуться  оперативно та підтримуватимуться протягом поточного року. Увага зверталася на прибирання території організацій та установ, банків, вивезення сміття і т.п.

    Заступник голови районної ради Сергій Пересунько відмітив, що органи місцевого самоврядування теж повідомлені про  наведення благоустрою у територіальних громадах. Районною радою напрацьоване звернення жо жителів Бершадського району, в якому рекомендовано у територіальних громадах здійснити ряд робіт щодо санітарного очищення територій та вивезення сміття в спеціально відведені місця, прибирання узбіччя доріг, оформлення вуличних газонів, квітників та висадки дерев, привести у належний вигляд вулиці, прибудинкову територію, парки, сквери, пам’ятники, солдатські могили,  місцеві кладовища.

     Необхідно також забезпечити наявність державної символіки, відповідне її встановлення та належний вигляд.

     Стосовно закладів освіти та культури району необхідно розіслати листи на кожному керівнику та забезпечити виконання заходів, підтримку протягом поточного року.

    Керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності, привести території, прилеглі до адміністративних будівель у належний естетичний та санітарний стан.