Заходи з нагоди Дня незалежності України та Дня Державного Прапора

Пон, 28/08/2017 - 06:00

23 серпня 2017 року

09.00 – Урочисте підняття  Державного Прапора на Площі Героїв України.
09.30 – Покладання квітів до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні.

24 серпня 2017 року

09.00 – Молебні за Україну та Український народ (храми району)
11.00 –молодіжний велосипедний заїзд «Молодь єднає Україну», присвячений пам’яті загиблим під час війни на сході України землякам ( стартує із Площі Героїв України)
14.30 – Хода Єдності розпочнеться із площі Героїв України до  центрального парку міста.

З 14.00 години у  центральному парку міста:
- виставки майстрів народних умільців, виступи народних аматорських колективів, майстер – класи, конкурси, спортивні змагання, запуск повітряних зміїв, розваги.
- з 15.00 до 18 години – Перший районний фестиваль народної творчості  «Квітуй, мій краю, у вінку барвистім України!».

В рамках фестивалю:
- Прапор «Побажання Україні»,
- виставка хлібів та дідухів «Хліб, що пахне сонцем, щедрістю і полем…»
- виставка «В нас єдина мета – Україна»,
- виставка квітково – урожайних композицій «Квітуй, Бершадщино моя1»,
- містечко майстрів «Джерела мудрості народної», майстер класи від майстрів народної творчості,
- спортивний майданчик «Ми майбутнє твоє, Україно!».

З 15.00 до 17 години - святкова лотарея сільськогосподарської продукції.
З 16.30 до 21.00 – Тематичні кінопокази про історію українського державотворення із циклу: «Невідома Україна. Нариси нашої історії», патріотичних мультфільмів для дітей, документальних фільмів та кінофільмів українського виробника.( кінотеатр «Космос»)
- 18.00. - урочистості та святковий концерт  з нагоди 26-ї річниці незалежності України  у центральному парку міста.
- 20.00. – за  сприяння народного депутата України Миколи Кучера – виступ вокального дуету Анна – Марія.

Запрошуємо жителів району взяти участь у заходах з нагоди 26-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора.