Залучення безробітних громадян до благоустрою населених пунктів

Втр, 18/04/2017 - 09:30

Одним із важливих напрямків у роботі державної служби зайнятості щодо реалізації активних програм зайнятості є організація громадських робіт тимчасового характеру.Ці роботи організовуються з метою стимулювання безробітних громадян до праці та їх матеріальної підтримки в період пошуку роботи. Крім того, громадські роботи організовуються з метою вирішення нагальних соціальних потреб територіальних громад.

Спеціалісти Бершадського районного центру зайнятості постійно вивчають потреби роботодавців у тимчасових працівниках для виконання певних видів робіт.Так за період 2017 року Бершадським РЦЗ спільно з органами місцевого самоврядування залучено безробітніх громадян до благоустрою територій. Найбільш активними в організації робіт тимчасового характеру являються: Баланівська, Бирлівська, Мякохідська, Серебрійська,Флоринська, Сумівська сільські ради та КП “Бершадь-Сервіс”Бершадської міської ради

Для безробітних громадян участь у таких роботах є важливою і корисною, адже дозволяє зберегти або відновити мотивацію до праці, працювати в колективі, відчувати себе потрібними іншим, активізувати свої прагнення до зміни соціального статусу та пошуку постійної зайнятості.

Бершадський районний центр зайнятості