Запрошуємо на навчально-практичний семінар щодо розвитку сільськогосподарського дорадництва у Вінницькій області.

Чтв, 09/06/2016 - 16:00

До відома голів районних рад, міського та сільських голів

Шановні члени Асоціації!

14 червня 2016 року об 10.30 год. на базі Вінницького національного аграрного університету (м. Вінниця, вул. Сонячна,3, навч. корп. №2, ауд. 2220) буде проведено навчально-практичний семінар щодо розвитку сільськогосподарського дорадництва у Вінницькій області.

У роботі семінару будуть приймати участь:

- президент Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України Р. Корінець, який проведе тренінг на тему: «Як працювати з проектами міжнародної технічної допомоги»;

- представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області;

- представник Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

Основною метою семінару передбачається доведення основних форм організації та напрямків розвитку консультативної та правової допомоги в регіоні, а також узагальнення  потреб такої допомоги у Вінницькій області.

Рекомендуємо Вашим представникам прийняти участь у вказаному заході.

Реєстрація учасників – 10.00 – 10.30 год.