Запрошуємо на святкування Дня Конституції України у м. Бершадь

Пон, 19/06/2017 - 15:00

Конституція України – це найголовніший державний документ, який захищає права і свободи всіх громадян нашої єдиної країни, не залежно від того, в якому регіоні ми живемо і якою мовою виховуємо своїх дітей.

Святкування Дня Конституції України цього року є найбільш актуальним, адже це вже не просто данина традиції, а можливість проявити силу патріотизму, згадати зусилля і втрати, з якими наші предки відстоювали права на свою свободу, а сьогодні наші брати знову захищають суверенітет і цілісність нашої країни.

Бершадський районний Будинок культури 26.06.2017р. в 16.00 год

В рамках заходів до Дня Конституції України, за сприяння народного депутата України Миколи Кучера,  відбудеться  вистава  Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М.К.Садовського  «Я Б ТОБІ НЕБО ПРИХИЛИВ». Режисер Оксана Бандура, сценограф Лілія Задоянчук, балетмейстер — заслужена артистка України Діана Калакай. За п'єсою І.Карпенка-Карого “Безталанна”

Запрошуються усі бажаючі долучитись до високого театрального мистецтва

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації